Mogę ja, mozesz ty - MOZEMY MY

STRONA INTERNETOWA PROJEKTU SZKOŁY PODSTAWOWEJ Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 1 IM. JANUSZA KORCZAKA WSPÓŁFINANSOWANEGO ZE ŚRODKÓW EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO
W RAMACH PROGRAMU OPERACYJNEGO KAPITAŁ LUDZKI PODDZIAŁANIE 9.1.2

O PROJEKCIE

cele

regulamin

do pobrania

filmy o projekcie

zapytania ofertowe

1 ZAJĘCIA

dydaktyczno-wyrównawcze

rozwijające zainteresowania, zamiłowania i uzdolnienia

rozwijające wiedzę
i umiejętności

sportowe

Biofeedback

o charakterze psychologiczno – pedagogicznym wspierające rozwój ucznia

3 GALERIA

2009/2010

2010/2011

2011/2012

WCZEŚNIEJSZE PROJEKTY

Zakup nowoczesnego sprzętu ułatwiającego kształcenie uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi

COMENIUS - uczenie się przez całe życie

Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy

Radosna Szkoła

Każdy Może Jeśli Chce

Równy Start
w Przyszłość ...

art_ryb

22.03.2011 r.plakatmen

21.03.2011 r. odbyło się uroczyste nadanie Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 w Rybniku tytułu "Szkoły Odkrywców Talentów". W akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej ogłoszonej w "Roku Odkrywania Talentów" "Jedynka" jest pierwszą i jak na razie jedyną szkołą w mieście Rybniku widniejącą na ogólnopolskiej mapie "Szkół Odkrywców Talentów" (http://efs.men.gov.pl/projekt-szkola odkrywcow-talentow). Dyrektor szkoły, a równocześnie koordynator projektu "Mogę ja, możesz ty - MOŻEMY MY" - Zdzisław Plisz podkreślił, że "...ten tytuł jest dla szkoły szczególnie ważny. Prowadząc od wielu lat oddziały integracyjne mogło by się wydawać, że siłą rzeczy zaniedbujemy gdzieś ucznia zdolnego. Dzisiejszy tytuł potwierdza, że dobrze pracujemy na wszystkich "polach" edukacyjnych..." Dyrektor stwierdził także, że to właśnie dzięki realizacji na terenie szkoły projektu "Mogę ja ..." jest możliwa praca z dziećmi szczególnie utalentowanymi w ramach zajęć pozalekcyjnych, "...bo mieć talent, to dopiero połowa sukcesu, trzeba go jeszcze mieć kiedy, z kim i za co rozwijać..."

PATRONAT MEDIALNY

PISZĄ O NAS

artma

tr

art01

nowiny

konf_bio_art

uekap
Projekt „Mogę ja, możesz ty – możemy MY” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Design by Szablony.Maniak.Pl.